KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14598057
nr 1459 8057
Bengt Arkö
(1921-2013), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på pannå, 26x34cm, yttermått inklusive ram: 39x46cm
Bengt Arkö, svensk bildkonstnär född 1921, död 2013.
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 4 april 2022
kl 19:55:19
100 kr
300 kr
350 kr
500 kr